Γιατροί, Νοσηλευτικό προσωπικό, διοίκηση, πολιτικοί και τοπικοί παράγοντες παρέστησαν στην κοπή της πίτας στο Κωνσταντοπούλειο Νοσοκομείο “Αγία Όλγα” στη Νέα Ιωνία.
Την πίτα ευλόγησε ο Μητροπολίτης Νέας Ιωνίας Γαβριήλ ενώ συγκινητική ήταν η παρουσία της Μαρί Λουιζ Νικολαΐδη, κόρη της δωρήτριας του νοσοκομείου κ Αλίκης Περρώτη, καθώς και ο εκπρόσωπος της, Ιωάννης Ζήκος.
Στην εκδήλωση παρέστησαν επίσης ο Δήμαρχος Νέας Ιωνίας Παναγιώτης Μανούρης, η αντιπεριφερειάρχης Λουκία Κεφαλογιάννη, ο Δήμαρχος Νέας Φιλαδέλφειας Γιάννης Τομπούλογλου, ο πρόεδρος του Ε.Ε.Σ. Αντώνης Αυγερινός και άλλοι επίσημοι
![](https://e-neaionia.gr/wp-content/uploads/2024/02/426176238_1576412813094285_6305432069442464935_n-768x1024.jpg)
![](https://e-neaionia.gr/wp-content/uploads/2024/02/426222054_1576412959760937_1570886823197840940_n-1024x768.jpg)
![](https://e-neaionia.gr/wp-content/uploads/2024/02/426083449_1576413756427524_273106488898351606_n-1-768x1024.jpg)