Σε χαλαρούς ρυθμούς έκανε επίσκεψη ο Υπουργός Ανάπτυξης Άδωνις Γεωργιάδης στη Νέα Ιωνίατο βράδυ της Δευτέρας 4 Ιουλίου.
Συνοδευόμενος από τη σύζυγό του Ευγενία Μανωλίδου, ο Υπουργός Ανάπτυξης Άδωνις Γεωργιάδης στη Νέα Ιωνία
Ο Άδωνις Γεωργιάδης έφτασε το απόγευμα της Δευτέρας στη Νέα Ιωνία συνοδευόμενος από τη σύζυγό του, για να παρευρεθεί στην καλοκαιρινή εκδήλωση της Δημοτικής Τοπικής Οργάνωσης της Νέας Δημοκρατίας, που έγινε στην ταβέρνα “Κουτουρού”.
Στο κατάμεστο παρκάκι της οδού Δερκών, στη Νέα Ιωνία, το “παρών” έδωσαν ακόμη η Υπουργός Παιδείας Νίκη Κεραμέως και εκατοντάδες στελέχη και φίλοι της κομματικής οργάνωσης, σε μία χαλαρή καλοκαιρινή βραδιά, που ωστόσο θύμισε σε όλους την πιθανότητα πρόωρων εκλογών το Φθινόπωρο.Στο σύντομο χαιρετισμό του ο Υπουργός Ανάπτυξηςαπέφυγε τα βαρύνουσας πολιτικής σημασίας θέματα και ευχήθηκε σε όλους ξέγνοιαστο καλοκαίρι