Τα Μπισκότα της Οικογένειας Παπαδοπούλου δεν γίνεται να μην τα ξέρεις. Έναν ολόκληρο αιώνα χαρίζουν στους Έλληνες γεύση, μυρωδιά και κυρίως αγάπη. Αυτό που ίσως κάποιοι αγνοούν είναι ότι η οικογένεια Παπαδοπούλου ήρθε από την Κωνσταντινούπολη, κουβαλώντας στις αποσκευές της την περίφημη συνταγή.
Τα μπισκότα Παπαδοπούλου είναι κομμάτι της “Πολίτικης Κουζίνας” που όπως όμορφα έλεγε ο Τάσος Μπουλμέτης στην ομώνυμη ταινία του “φτιάχτηκαν από ανθρώπους που άφησαν το φαΐ τους στη μέση, κάπου αλλού”.
Χθες συμπληρώνοντας 100 πετυχημένης παράδοσης στην Ελλάδα, η οικογένεια Παπαδοπούλου κυκλοφόρησε μία πραγματικά συγκλονιστική διαφήμιση. Απολαύστε το βίντεο