Μία ταινία – ξενάγηση στο σχολείο τους, το 7ο Γυμνάσιο Νέας Ιωνίας έφτιαξαν δύο μικρές κινηματογραφίστριες.
![Μικροί κινηματογραφιστές εν δράσει: Μία ταινία για το 7ο Γυμνάσιο Νέας Ιωνίας](https://e-neaionia.gr/wp-content/uploads/2024/02/2024_02_27_10_48_42_Βιοκλιματική_τάξη_YouTube.jpg)
Στα πλαίσια του προγράμματος etwinning για τη Βιοκλιματική Τάξη οι μαθήτριες της Τρίτης Τάξης του Γυμνασίου στη Νέα Ιωνία Μαυρίδη Σαμπρίνα και Παπαδοπούλου Άννα-Μαρία έφτιαξαν ένα υπέροχο βίντεο όπου παρουσιάζεται το σχολείο!
Δείτε το αποτέλεσμα που είναι μία ρεαλιστική ξενάγηση στους χώρους του σχολείου