Στο Συνεδριακό Κέντρο της Νέας Ιωνίας θα κόψει φέτος την πρωτοχρονιάτικη πίτα της η παράταξη “Δημιουργία Αλληλεγγύη” με επικεφαλής τον Παναγιώτη Μανούρη.
Το πλήρες κείμενο της πρόσκλησης έχει ως εξής:
![](https://e-neaionia.gr/wp-content/uploads/2023/01/Δημιουργία-Αλληλεγγύη.jpg)
Στο Συνεδριακό Κέντρο της Νέας Ιωνίας θα κόψει φέτος την πρωτοχρονιάτικη πίτα της η παράταξη “Δημιουργία Αλληλεγγύη” με επικεφαλής τον Παναγιώτη Μανούρη.
Το πλήρες κείμενο της πρόσκλησης έχει ως εξής: